ÖDEME SEÇENEKLERİ

Kredi Kartıyla Ödeme;
Tüm MasterCard ve Visa Card üyesi kredi kartlarınız alışverişinizde geçerlidir. 
Yabancı kredi kartıyla ödeme kabul edilir.En yüksek güvenlik sistemleri kullanılmaktadır .  
silkhometr.com'dan kredi kartıyla sipariş ettiğiniz ürünlere taksit imkanı sunulmaktadır. Aşağıdaki tabloda hangi kredi kartlarına taksit yapıldığını görebilirsiniz.

 

Taksit Uygulanan Kredi Kartları;

 
Ürünü iade etmek istediğinizde iade bedeli alışverişinizi yaptığınız kredi kartınıza yansıtılır.
Kargo ücreti yalnızca 6,00 TL'dir. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
 
Kapıda Ödeme;
Kapıda ödeme seçeneğini kullanılarak verilen siparişlerde, ödeme sipariş tesliminde kargo görevlisine yapılmaktadır. Yalnızca nakit ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ya da banka kartıyla ödeme mümkün olamamaktadır.

 

Kargo ücreti yalnızca 6,00 TL'dir. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.Kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde ek ücret alınmamaktadır.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerin iadelerinde; iade tutarı kadar bedel istediğiniz zaman kullanabileceğiniz şekilde hesabınıza hediye çeki olarak tanımlanmaktadır.

Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde, siparişin onayı için tarafımızdan telefon ile teyid alınmaktadır , teyid edilememesi veya teyid amaçlı 0850 302 96 02 müşteri hizmetleri numaramıza dönüş yapılmaması durumunda sipariş iptal edilecektir.
 
Havale İle Ödeme;
Havale/Eft yöntemi ile ödeme yapılabilmektedir, hesabımıza geçen ödemelere ait siparişler aynı gün kargo avantajı ile kargolanmaktadır.

Havale/Eft ile yapılan ödemelerde siparişinizin gecikmemesi için açıklama kısmında sipariş numaranızı belirtmeniz gerekmektedir. 

Banka Şube Şube Kodu Hesap No Hesap Tipi
AKBANK SULTANHAMAM 16 0108952 TRY
Hesap Adı: Altın Eşarp Konfeksiyon San. ve Tic. Ltd. Şti.
IBAN: TR43 0004 6000 1688 8000 1089 52