ÖDEME SEÇENEKLERİ


Kredi Kartıyla Ödeme;
Tüm MasterCard ve Visa Card üyesi kredi kartlarınız alışverişinizde geçerlidir. 
Yabancı kredi kartıyla ödeme kabul edilir.En yüksek güvenlik sistemleri kullanılmaktadır .  
silkhometr.com'dan kredi kartıyla sipariş ettiğiniz ürünlere taksit imkanı sunulmaktadır. Aşağıdaki tabloda hangi kredi kartlarına taksit yapıldığını görebilirsiniz.

 

Taksit Uygulanan Kredi Kartları;

 
Ürünü iade etmek istediğinizde iade bedeli alışverişinizi yaptığınız kredi kartınıza yansıtılır.
Kargo ücreti yalnızca 6,00 TL'dir. 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.
 
Kapıda Ödeme;
Kapıda ödeme seçeneğini kullanılarak verilen siparişlerde, ödeme sipariş tesliminde kargo görevlisine yapılmaktadır. Yalnızca nakit ödeme yapılabilmektedir. Kredi kartı ya da banka kartıyla ödeme mümkün olamamaktadır.

 

Kargo ücreti yalnızca 6,00 TL'dir. 60 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.Kapıda ödeme seçeneğini tercih ettiğinizde ek ücret alınmamaktadır.

Kapıda ödeme ile yapılan siparişlerin iadelerinde; iade tutarı kadar bedel istediğiniz zaman kullanabileceğiniz şekilde hesabınıza hediye çeki olarak tanımlanmaktadır.


Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde, siparişin onayı için tarafımızdan telefon ile teyid alınmaktadır , teyid edilememesi veya teyid amaçlı 0850 302 96 02 müşteri hizmetleri numaramıza dönüş yapılmaması durumunda sipariş iptal edilecektir.
 
Havale İle Ödeme;
Havale/Eft yöntemi ile ödeme yapılabilmektedir, hesabımıza geçen ödemelere ait siparişler aynı gün kargo avantajı ile kargolanmaktadır.


Havale/Eft ile yapılan ödemelerde siparişinizin gecikmemesi için açıklama kısmında sipariş numaranızı belirtmeniz gerekmektedir. 

 

Banka AdıGARANTİ BANKASI
ŞubeMahmutpaşa
Şube Kodu498
Hesap TipiTRY
 Hesap Adı : Altın Eşarp Kon. San. ve Tic. Ltd Şti
Hesap No : 6298901
IBAN No:TR25 0006 2000 4980 0006 2989 01